Skautský tábor

Celý den

Havraní skály

Kategorie

Tábor se bude konat jako minulý rok na Havraních skalách u Nového Boru, což je nejideálnější místo pro skautský tábor. Prosím všechny rodiče, zda by umožnili svým dětem a našim členům se tábora zúčastnit a pokud možno si naplánovali dovolenou v jiný termín. Na tábor pojedeme letos sami, takže ho musíme obstarat včetně naložení, výstavbu a následný úklid sami. Přihlášky a další pokyny vám přinesou účastníci tábora v nejbližší době.

Termín tábora je od 13.7. – 27.7.2019. Dávám vám termín tábora již půl roku dopředu a prosím za děti, zda můžete plánovat vaši dovolenou na jiný termín. Tábor bude jako minulý rok na Havraních skalách u Nového Boru. Předběžné pokyny a informace dostanete v nejbližší době. Povolení k táboření již máme vyřízené.

Více zde: https://perun-litvinov.webnode.cz/news/skautsky-letni-tabor/