Skautský ples

7:00 pm - 1:00 am

Rudý dům

Kategorie

Ples bude v Rudém domě v Chudeříně a bude na téma ,,Tančí celý svět”. Přijďte se pobavit v tradičních oblecích zemí celého světa. Budete vítání jako samurajové i jako břišní tanečnice. Vaší fantazii se meze nekladou. Byl jsem nucen přesunout termín plesu, protože v původní termín je i Ples města Lomu a Ples sportovců. Náš ples tedy bude 23.3.2019 od 19.00hod. Konec bude cca. v 1.00hod. Vstupné je 180,-Kč. pro nečleny střediska a 100,-Kč pro členy střediska. Pokud byste chtěli něčím přispět do tomboly, tak budeme za cokoli rádi. Výtěžek půjde na provoz a údržbu klubovny. Drobné občerstvéní si vezměte s sebou a nápoje všeho druhu budete mít k dispozici na baru. Lístky jsou již v prodeji, tak neváhejte, nakupujte a rezervujte.

Těšíme se na vás a věřte, že se nudit nebudete.

Více zde: https://perun-litvinov.webnode.cz/news/skautsky-ples-tanci-cely-svet/?fbclid=IwAR3BXsDAtJ1QU5hDzDaQr__T6bEbvsMsBCXOt_beaSuxNkIGmARbWip_YtM